transport drobnicowy gdyniaMając na uwadze wygodę naszych Klientów i dbanie o optymalizację kosztów związanych z transportem oferowanych przez nich towarów, oferujemy usługę transportu drobnicowego.

Niezależnie od tego, czy pakujecie Państwo towar w kartonowe opakowania, paczki, worki, skrzynie czy też ułożony jest na euro paletach, nasi doświadczeni kierowcy szybko i bezpiecznie dowiozą go w wyznaczone miejsce, dbając by nie uległ uszkodzeniu.

Transport drobnicowy to przede wszystkim szybka realizacja przesyłki i oszczędność dla twojej firmy. Wspieramy rozwój naszych stałych klientów oferując im najtańsze i bardziej wydajne rozwiązania logistyczne

Firmie M&M Transport i Spedycja z Gdyni oraz doświadczeniu naszych kierowców zaufało wiele firm i przedsiębiorstw jak również wiele osób prywatnych, dla których z powodzeniem realizujemy zarówno zlecenia pojedyncze jak i stałe.

Zapraszamy do naszego biura w Gdyni bądź do kontaktu telefonicznego.

Oferując transport drobnicowy Trójmiasto zwracamy uwagę na wiele istotnych detali. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przesyłki mogą mieć różne wymiary i opakowania. Nasza doświadczona ekipa szybko kompletuje paczki w jeden większy załadunek i stara się w bezpieczny i szybki sposób dostarczyć go na miejsce. Zestawiamy ze sobą opakowania kartonowe, skrzynki, beczki i inne produkty z tej samej grupy. Wykonując szereg działań logistycznych pragniemy zapewnić, że oferowane usługi nie tracą na jakości. Liczy się dla nas dobro klienta i zadowolenie odbiorców oraz nadawców paczek. Z przyjemnością podejmiemy stałą lub jednorazową współpracę, zaoferujemy korzystne pakiety cenowe za transport drobnicowy Gdynia i będziemy na bieżąco informować o innowacjach wprowadzanych w naszej firmie. Podpisując z nami umowę można mieć pewność, że każda przesyłka drobnicowa dotrze w nienaruszonym stanie do odbiorcy. Przekonując do naszej oferty pragniemy zwrócić Państwa uwagę na naszą flotę pojazdów. Mamy nowoczesne, sprawne technicznie i komfortowe auta, które przeznaczone są do transportowania mniejszych i większych przesyłek. Obsługujemy klientów prywatnych i biznesowych. Dla każdej z tych grup możemy przygotować indywidualną ofertę. Nasi kierowcy, to zespół wykwalifikowanych osób, które od lat działają w branży spedycyjnej. Dla nich załadunek, transport i rozładunek zróżnicowanych przesyłek drobnicowych nie stanowi żadnego problemu. Ekipa pracowników szczególną uwagę zwraca nie tylko na małe paczki, ale także na większe opakowania.

Masz pytania?

Nasi konsultanci czekają na kontakt!