Głównym profilem naszej działalności są krajowe oraz międzynarodowe usługi transportowe. Realizowane przez nas usługi transportowe wykonujemy z wykorzystaniem małych plandek ( do 4 t), busów oraz samochodów z ładownością do 24 t.

Transport powierzonych nam towarów realizujemy szybko i profesjonalnie. Nasze samochody posiadają aktualne przeglądy oraz wszystkie niezbędne pozwolenia i ubezpieczenia OC, zarówno na terenie Polski jak i pozostałych krajów, będących celem wyjazdu.

Posiadamy wszystkie potrzebne dokumenty wraz z ubezpieczeniem OC w transporcie krajowym i międzynarodowym, pozwolenie na przewóz materiałów niebezpiecznych ADR,oraz przewóz odpadów.

Nasza flota

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy flotę nowoczesnych aut zróżnicowanych pod względem ładowności, gabarytów oraz przeznaczenia. Dzięki temu mamy możliwość przewieźć niemal każdą przesyłkę.

Wszystkie nasze samochody transportowe posiadają linkę celną, co pozwala nam na transport towarów celnych.

auta 8 i 18 paletowe o tonażu 6 – 8 ton samochody są wyposażone w windy samowyładowawcze, o zabudowie kontenerowej oraz plandekowej, z możliwością bocznego załadunku
chłodnie 10 paletowe o ładowności do 3 ton
samochody dostawcze o ładowności do 3,5 tony
samochody z naczepą standardową 13,6 mb, ładowność 24 tony
samochody z naczepą tzw. „mega” o kubaturze ca 100 m³, z możliwością załadunku towaru bokiem lub górą

Transport

Usługi transportowe Gdynia! Transport Trójmiasto! Jeśli szukają Państwo informacji na ten temat oraz profesjonalnego transportu? Służymy pomocą! Głównym profilem naszej działalności są krajowe oraz międzynarodowe usługi transportowe. Realizowane przez nas usługi transportowe wykonujemy z wykorzystaniem małych plandek ( do 4 t), busów oraz samochodów z ładownością do 24 t. Nasza firma transportowa jest doskonale przystosowana do transportu, różnego rodzaju. W naszej ofercie znajdą Państwo transport drogowy oraz transport intermodalny. Podchodzimy profesjonalnie do każdej, nawet najmniejszej obsługi.  Dla kogo są nasze usługi transportowe? Nasze usługi skierowane są dla każdego! Zaczynając od osoby prywatnej, a na wielkiej firmie kończąc. Zawsze staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów i cenimy sobie ich zaufanie. Zapewniamy kompleksową usługę i gwarancję dostarczenia przesyłki na czas.

Nasz transport jest szybki ale przede wszystkim bezpieczny. Nie muszą się Państwo martwić o powierzone nam do transportu rzeczy. Do każdego transportu podchodzimy z uwagą i starannością. Przewozimy dla naszych klientów małe rzeczy ale również i takie, które nie są tak łatwe w transportowaniu. Nie raz potrzeba dodatkowo uzyskać pozwolenie na taki przewóz albo sporządzić komplet dokumentów. Proszę się o to nie martwić tylko zostawić to nam. Nasza firma zajmuje się tym od dawna i jest w stanie zapewnić Państwu komplet potrzebnych dokumentów.  Jesteśmy w stanie zapewnić szybki i bezpieczny transport dzieł sztuki oraz innych cennych dla Państwa rzeczy. Cenimy sobie czas oraz zaufanie naszych klientów. Wiemy, że nie możemy pozwolić sobie na nieprofesjonalizm dlatego stawiamy przede wszystkim na jakość naszych usług. Zapewniamy, że nasza firma dołoży wszelkich starań aby współpraca z Państwem przebiegła bez zarzutu. Dbamy o swoich klientów i cenimy to kiedy do nas wracają. Jest to dla nas oznaka iż usługi, które oferujemy sprawdzają się i są dla Państwa dobre. Zadowoleni klienci to nasza duma, którą lubimy się chwalić.

Nasze samochody posiadają aktualne przeglądy oraz wszystkie niezbędne pozwolenia i ubezpieczenia OC, zarówno na terenie Polski jak i pozostałych krajów, będących celem wyjazdu. Transport powierzonych nam towarów realizujemy szybko i profesjonalnie. Prowadzimy transport krajowy oraz transport międzynarodowy.  Jeśli obawiają się Państwo, że żadna firma nie poradzi sobie z transportem Państwa rzeczy to proszę dać nam szanse. Transport ponadgabarytowy jest również w naszej ofercie. Nie straszne nam są duże przedmioty! Chcesz wiedzieć czy twoja przesyłka należy do takiego transportu? Sprawdź poniższe dane! Towar oraz samochód przewożący przekracza 16,50 m długości oraz 2,50 m szerokości. Wysokość takiego transportu (od ziemi) przekracza 4,00 m Ciężar całkowity przewożącego pojazdu oraz transportowanej rzeczy przekracza 42 tony.  Jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczny przewóz takich przesyłek. Transport ponadgabarytowy nie jest łatwy, ale nasza firma umie doskonale sobie z tym poradzić. Zapewniamy kompleksową usługę. Gwarantujemy zaplanowanie całej trasy oraz komplet dokumentów, które są potrzebne podczas takiego transportu. Jesteśmy w stanie zapewnić objazdy oraz inne formalności związane z tym zadaniem. Do nas należy wykonanie całej obsługi! Wystarczy tylko nam zaufać.  Posiadamy wszystkie potrzebne dokumenty wraz z ubezpieczeniem OC w transporcie krajowym i międzynarodowym, pozwolenie na przewóz materiałów niebezpiecznych ADR,oraz przewóz odpadów.

 

Masz pytania?

Nasi konsultanci czekają na kontakt!