Głównym profilem naszej działalności są krajowe oraz międzynarodowe usługi transportowe. Realizowane przez nas usługi transportowe wykonujemy z wykorzystaniem małych plandek ( do 4 t), busów oraz samochodów z ładownością do 24 t.

Transport powierzonych nam towarów realizujemy szybko i profesjonalnie. Nasze samochody posiadają aktualne przeglądy oraz wszystkie niezbędne pozwolenia i ubezpieczenia OC, zarówno na terenie Polski jak i pozostałych krajów, będących celem wyjazdu.

Posiadamy wszystkie potrzebne dokumenty wraz z ubezpieczeniem OC w transporcie krajowym i międzynarodowym, pozwolenie na przewóz materiałów niebezpiecznych ADR,oraz przewóz odpadów.

Nasza flota

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy flotę nowoczesnych aut zróżnicowanych pod względem ładowności, gabarytów oraz przeznaczenia. Dzięki temu mamy możliwość przewieźć niemal każdą przesyłkę.

Wszystkie nasze samochody transportowe posiadają linkę celną, co pozwala nam na transport towarów celnych.

auta 8 i 18 paletowe o tonażu 6 – 8 ton samochody są wyposażone w windy samowyładowawcze, o zabudowie kontenerowej oraz plandekowej, z możliwością bocznego załadunku
chłodnie 10 paletowe o ładowności do 3 ton
samochody dostawcze o ładowności do 3,5 tony
samochody z naczepą standardową 13,6 mb, ładowność 24 tony
samochody z naczepą tzw. „mega” o kubaturze ca 100 m³, z możliwością załadunku towaru bokiem lub górą

Transport

Masz pytania?

Nasi konsultanci czekają na kontakt!