M&M Magdalena Szablewska to także usługi spedycyjne.

Naszą firmę, która mieści się w Gdyni, cechuje wysoka jakość wykonania powierzonych zadań i pełen profesjonalizm.

Naszą flotę tworzą pojemne samochody, wśród których znajdziecie Państwo także modele z windą załadowczą oraz możliwością załadunku / rozładunku bocznego, dzięki czemu załadunek i rozładunek nawet ciężkiego towaru będzie łatwy i przebiegnie szybko.

W zależności od zlecenia dobieramy taki samochód, który będzie najlepszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.

O powierzone nam towary dbamy z należytą starannością, zarówno podczas załadunku, przewozu jak i przy rozładunku. Podlegają one dodatkowej polisie OC przewoźnika.

Naszą specjalnością jest spedycja. Trójmiasto jest głównym obszarem naszej działalności. Wspieramy w pełni rozwój polskich i zagranicznych przedsiębiorstw w zakresie transportu różnorodnych towarów. Przy wyborze pojazdów, szczególną uwagę przykładamy do odpowiedniego doboru rodzaju środka transportu, za pomocą którego podejmujemy się realizacji zlecenia. Do wielkogabarytowych przesyłek wykorzystujemy pojazdy o większych możliwościach logistycznych. Szczególnie polecana dla mniejszych przedsiębiorstw jest spedycja bus. Naszym głównym celem jest świadczenie działalności na najwyższym poziomie i w zgodzie z wytycznymi unijnymi, dlatego każdemu Klientowi oferujemy indywidualne podejście.

Z naszych usług mogą korzystać duże i małe firmy oraz osoby prywatne. Dokładamy wszelkich starań do osiągania satysfakcji dla obu stron. Spedycja międzynarodowa i krajowa świadczone przez naszą firmę zdobyła już wiele rekomendacji od naszych zadowolonych Klientów. Swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy w codziennej pracy, a nasza profesjonalna kadra służy Państwu pomocą na każdym etapie realizacji zlecenia. W dobie globalnego rozwoju wszelkiego rodzaju transportu należy spełniać wszelkie oczekiwania, które stawiane są firmom spedycyjnym. Wyróżnianie się terminowością, szybkością realizacji zleceń oraz kompleksowa obsługa są naszymi głównymi atutami, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, w celu zapoznania się ze szczegółami oferty współpracy.

Masz pytania?

Nasi konsultanci czekają na kontakt!